Minulé životy

admin 11 května, 2018Věštění

Minulé životy jsou sami o sobě poměrně hodně zajímavé téma, kterým se věnuje v poslední době celkem hodně lidí, kteří chtějí nějakým způsobem udělat jak se říká díru do světa a přijít s jasnou teorií, která bude hlavně prokazatelná, a díky které si lidé budou moci nějakým způsobem zjistit jejich minulý život. A hodně do budoucna,…. jaký bude také i jejich posmrtný život. Je to žhavé téma, o které bychom se s vámi chtěli v následujících několika málo odstavcích podělit.

Jestliže si pokládáte stále dokola otázku:  Existují minulé životy? Co jsem byla v minulém životě ? Rozhodně vám na ně nikdo neodpoví konkrétně, což je sice škoda, ale my máme DAR. Prokazatelně máme splněno několik rituálů, seminářů a to nejdůležitější – máme dar od svých předků. V dlouhém bádání vašich minulých životů můžeme tedy bádat a odpovědět vám na skryté informace.

Minulí životy si mnozí lidé myslí, že existují, což je asi zřejmé, nicméně to nemají potvrzené svou praxí, díky které je potřeba si pokládat další a další otázky, které na sebe celkově navazují a je tedy nutné se tomuto oboru věnovat a postupně si odpovídat na všechny otázky, které se vám jak se říká připletou do cesty.

Minulé životy a vědci

Přední vědci, kteří se tomuto tématu věnují již poměrně hodně dlouhou dobu jsou pevně přesvědčeny, že minulé životy existují a každý z nás byl v dřívější době buď nějaký jiný člověk, nebo také nějaké zvíře. To ještě není úplně jasné, nicméně vědci se tomuto tématu plně věnují a díky tomu přicházejí sice po malých krůčkách na nové a zajímavé věci. Jedná se o proces poměrně závažnější a zde ho popisovat by bylo na dlouhé řádky.

Pokud tedy i vy máte nějaké svoje teorie a myšlenky o minulém životě a jeho existenci, rozhodně se o tyto zkušenosti podělte se všemi našimi čtenáři, kteří si váš příběh rádi vyslechnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Astrologie

Kartářka Ivana – věštění po telefonu

Vědma Ivana

Mnoho párů má problémy s partnerem či partnerkou, a tyto problémy často dopadají nemyle. Tyto situace jsou nepříjemné, a mnohdy zcela zbytečné.

VOLEJTE NAŠI ASTRO LINKU
906 90 01 02, kód 21
Cena hovoru je 90,-Kč / min. Max. délka hovoru 17 minut.

Věštění

Věštkyně Sofia – věštění po telefonu

Věštkyně Sofia

Člověk nemusí věřit v boha, nemusí věřit v peklo a nebe, nemusí věřit v nadpřirozené věci a vnímat sci-fi filmy jako potencionální realitu. Člověk by měl ale věřit v to, co vidí.

 

VOLEJTE NAŠI ASTRO LINKU
906 90 01 02
kód 21
Cena hovoru je 90,-Kč / min. Max. délka hovoru 17 minut.

Rubriky

© 2014 - Věštění budoucnosti. Všechna práva vyhrazena. Partneři: Partnerské stránky: horoskopy, Webová šablona We Create Web Designs